Healthypharm

Paracetamol ds. á 20 s.

€0,60 Excl. btw
Beschikbaar
Aantal
- +
Productomschrijving
1. Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking 2. Paracetamol wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts 3. De werkzame stof in dit middel is paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn: microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en magnesiumstearaat (E470B)

wettelijke benaming
Paracetamol 500 mg HTP Huismerk
disclaimer
Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
indicatie
Indicatie: Bij milde tot matige pijn en/of koorts.
Product informatie
Merk Healthypharm
Artikelcode 201359
EAN 8714632025882
Wat onze klanten zeggen

average of 0 review(s)

Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Mijn account
U bent niet ingelogd. Log in om van alle voordelen gebruik te kunnen maken.
Winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg
Menu
Waar ben je naar op zoek?
Zoeksuggesties
Geen producten gevonden...
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »